• Adam

Akademia w czasie epidemiiDrodzy Uczestnicy Akademii, od 13 czerwca wracamy do naszych zjazdów szkoleniowych. Ponieważ zależy nam na tym by zakończyć program zgodnie z wcześniejszymi założeniami czyli do końca września – musielismy zintensyfikować zjazdy. Rozumiemy, że też macie wakacyjne plany, dlatego jeśli nie możesz być na zjeździe ze swoją grupą możesz wziąć udział w zjeździe w innym mieście, po wcześniejszym ustaleniu tego z koordynatorem.

Niestety nie wszystko wygląda jeszcze tak jak przed epidemią i konieczne jest stosowanie szczególnych środków ostrożności. Dlatego podczas zjazdów szkoleniowych panować będą specjalne zasady: • przez cały czas przebywania na sali szkoleniowej zasłaniaj usta i noc maseczką do tego przeznaczoną, • nie zbliżaj się do innych na odległość mniejszą niż 1,5 metra, • korzystaj z dostępnego na sali płynu antywirusowego i antybakteryjnego do dezynfekcji rąk tak często jak to możliwe,

• nie pożyczaj od innych długopisu – gdy twój się wypisze poproś trenera o nowy,

• przerwa kawowa jest zorganizowana w ten sposób, że zarówno wszystkie napoje jak i drobne przekąski są fabrycznie pakowane w małe porcje; nie częstuj innych przekąskami ze swojego opakowania,

• podczas wyjścia na obiad do restauracji, stosuj się do rządowych regulacji obowiązujących podczas spożywania posiłków obiektach gastronomicznych.

Ponieważ sytuacja epidemiologiczna jest dynamiczna, prosimy stosuj się do bieżących obostrzeń sanitarno-epidemiologicznymi, ktore znajdują się na stronie https://gov.pl/koronawirus . Pamiętajmy – województwo śląskie jest w chwili obecnej ogniskiem epidemii, i tylko od naszego zachowania zależy bezpieczeństwo nasze jak i innych uczestników Akademii!

7 wyświetlenia0 komentarz

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

© 2019 by  Stowarzyszenie LATAWIEC